Konfeksiyon Dikiş Makineleri

İsminden de anlaşıldığı Sanayi Dikiş Makineleri deri ve konfeksiyon makineleri her türlü ince, kalın kumaşlar, sert ve üzeri işlenmiş ürünlerde de her türlü Kumaş benzeri malzemelerde de kullanılabilen, bunun yanında deri ve suni deri ve benzeri ürünlerde, sert kalın kösele veya kauçuk tan imal edilmiş malzemelerde dikiş yapabilen günümüz teknolojileri kullanılarak üretilen makinelerdir. Bu makineler tüm tekstil, ev tekstili, deri, dekorasyon gibi günlük yaşamımızda sıklıkla kullandığımız gereksinimlerimizi en ekonomik maliyetlerle ve en hızlı şekilde üretimlerinize ciddi katkısı vardır.

Sanayi Dikiş Makineleri Nelerdir ?

Sanayi dikiş makineleri tekstil,deri ve kalın materyal malzemelerin dikiminde en çok çeşidi olan ve en çok sayıda bulunan endüstriyel makinelerdir. Mekanik elektronik olarak çalışan promatik ve mekatronik teknolojilerle desteklenen modelleri vardır. Tekstil sanayisinde dikim hanelerde konfeksiyon atölyelerinde fabrikalarda kullanılan bu makineler dikilecek ürünün kalınlığına ve malzemenin çeşidine göre birçok tür ve çeşitleri vardır. Tekstil deri makineleri içinde Sanayi Dikiş Makineleri genel olarak Deri, Çadır, branda, denim, gabardin kumaş, triko, penye dokuma kumaş gibi kumaş çeşitlerine göre dizayn edilmişlerdir. Bu makineler en çok uzak doğuda üretilmektedir. Tek iğne, çift iğne 3,4.5 6,7 …. 50 ve daha fazla iğneli makineler mevcuttur. Bununla birlikte bir çok fonksiyonel kolaylıklar sunan dikiş otomatları da vardır. En çok kullanılan modeli sanayi tipi düz dikiş makineleridir.
Beta Dış Ticaret ile iletişime geçerek güvenle konfeksiyon dikiş makinelerine sahip olabilirsiniz.

konfeksiyon dikiş makinesi, dikiş makinesi, sanayi dikiş makinesi, sanayi dikiş makineleri, konfeksiyon dikiş makineleri, dikiş makineleri, dikiş makinesi yedek parça, sanayi ilik makinesi, sanayi overlok makinesi,inşaat yalıtım filesi, yalıtım filesi, sıvı file, inşaat yalıtım sıvı filesi, yalıtım fileleri

İletişim

Kurtuluş Mahallesi Duru Sokak No:9/A UŞAK

0545 717 9534
0543 518 2202
info@betadisticaret.com

Copyright 2018 © Tüm Hakkı Saklıdır. Web Tasarım:Sezer Yıldız